TERMS & CONDITIONS

תקנון האתר:

1. כללי 

1.1. אתר זה פועל בכתובת: https://uziela-studio.com/   (להלן: “האתר“), ומהווה חנות וירטואלית למכירת מוצרי נייר מעוצבים ומוצרים נוספים בישראל (להלן: “המוצרים“). במידה ועולה אצלך שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור כלשהו בקשר לאתר או למוצרים המוצעים בו, ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות בכתובת המייל\ווצאפ המופיעים באתר.

1.2. תנאי השימוש האמורים להלן יחולו על כל שימוש באתר ועל כל רכישה שתתבצע בו, ויהוו הסכם מחייב לכל דבר ועניין בין הגולשים לבין הנהלת האתר. אם אינך מסכימה לתנאי מתנאי שימוש אלו הנך מתבקשת שלא לעשות כל שימוש באתר.

 1.3. בנוסף, מובהר כי גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי הוראות תנאי שימוש אלו ומהווה את הצהרתך כי לא תהא לך ו/או מי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מבעלי האתר ו/או עובדיו בכל הקשור לתנאים והוראות השימוש.

1.4. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי שימוש אלו מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/הודעה מוקדמת כלשהי.

1.5. בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון נקבה, הכוונה גם לזכר ורבים במשתמע.

 2. תנאי השימוש באתר

2.1. כל המחירים המופיעים באתר על גבי המוצרים נקובים בשקלים חדשים, ואינם כוללים דמי משלוח. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים מעת לעת ואת תעריפי המשלוחים ללא כל הודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה באתר הינו המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

2.2. הנהלת האתר משתדלת להקפיד ולעדכן את מחירי המוצרים ודמי המשלוח המופיעים באתר בזמן אמת. עם זאת, מובהר כי המחירים מתעדכנים מעת לעת “און ליין” ולפיכך עלול להיווצר פער זמני בין המחיר בעת איסוף המוצר (המופיע בעגלת הקניה) לבין המחיר המופיע בעת השלמת הליך הזמנה. למען הסר ספק, מובהר כי הנהלת האתר לא תישא באחריות כלשהי הנובעת ו/או קשורה לפערי המחירים כאמור.

2.3. הנהלת האתר אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר, וכי התמונות שבאתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי צבעים ו/או שינויים כאלה ואחרים בין מראה המוצר באתר לבין מראה המוצר במציאות.

2.4. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להציע לך במסגרת האתר מבצעים, הטבות והנחות לפי שקול דעתה הבלעדי. כמו כן, רשאית הנהלת האתר להפסיק בכל עת מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם ו/או לשנותם ללא כל הודעה מוקדמת.

3. כשרות להשתמש באתר

3.1. כל גולשת רשאית לבצע הזמנות ורכישות באתר אם היא: בת 16 ומעלה, בעלת תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל, בעלת כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף וכן בעלת כתובת בישראל.

3.2. מובהר כי את רשאית לעשות שימוש באתר למטרות אישיות ושאינן מסחריות בלבד. כמו כן, אין לעשות כל שימוש בכל תוכן, טקסט, שמות או כל חומר אחר המופיע ו/או יופיע מפעם לפעם, באתר או בכל חומר שיווק או פרסום של האתר (להלן: “התוכן“), ואין לאפשר לאחרים לעשות בו שימוש כאמור לעיל.

3.3. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר הזמנה של גולשת מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי.

4. הזמנות מוצרים

4.1. רכישת מוצרים תתבצע באמצעות לחיצה על כפתור “הוסף לסל” שליד הפריט המבוקש (כאשר מספר הפריטים שנבחרו וסה”כ סכום הרכישה יופיעו בחלקו התחתון של המסך). 

4.2. ככל שיש לפריט סוגים שונים כגון צבעים וגדלים, ייפתח חלון בו יהיה ניתן לבחור את הסוג המבוקש. עם סיום בחירת הפריטים, לוחצים על הקישור “סל הקניות שלי”, בו ניתן לבדוק ולעדכן את סל הקניות. בהמשך, יש לבחור כתובת למשלוח, סוג משלוח (איסוף עצמי או משלוח לנקודת חלוקה). מובהר כי ניתן לרשום בעמוד מאובטח זה את פרטי כרטיס האשראי.

4.3. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה בהקדם וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק לרבות שם, כתובת, דוא”ל, מס’ טלפון ומס’ כרטיס אשראי. תנאים אלו הכרחיים לביצוע ההזמנה. לאחר אישור ההזמנה על ידי חברת כרטיס האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח אליך. להסרת ספקות מובהר כי הפרטים כפי שהוזנו במחשבי הנהלת האתר יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.

4.4. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי תקבלי הודעה מתאימה. יובהר ויודגש כי פעולה תיחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. מועדי המשלוח יחושבו החל ממועד זה בלבד.

4.5. מובהר כי אישור פעולת הרכישה באתר כפופה להימצאות המוצר במלאי במועד ההזמנה ויתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו. במצבים אלו תבוטל העסקה ואת מוותרת בזאת על כל טענה ו/או דרישה בקשר לכך. במידה ובוצע תשלום הוא יוחזר אליך באותו האופן בו שולם.

5. ביטולים והחזרות

5.1. את רשאית לבטל כל עסקה והזמנת מוצרים בהתאם לאמור בחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 והתקנות הבאות מכוחו לעניין ביטול עסקה. להסרת ספקות, מובהר כי החוק קובע שהביטול יעשה בלבד שהמוצר נשאר באריזתו המקורית וכי לא נפל בו פגם ו/או נעשה בו שימוש. ניתן לבטל עסקה תוך 24 שעות בלבד ובתנאי שההזמנה אינה יצאה למשלוח. לאחר שהחבילה יצאה אל הלקוח, על הלקוח להחזיר את החבילה כפי שמתואר בסעיף 5.2.  מודגש כי לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים ושוברי מתנה.

5.2. ניתן להחזיר כל מוצר בתנאי שלא נעשה בו שימוש, כשהוא שלם באריזתו המקורית, ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא עד 30 יום מיום הקניה ללא עלות באמצעות נקודת החלוקה ממנה אספת את המשלוח. יש לפנות לשירות הלקוחות בווצאפ לקבלת שטר מטען שיאפשר לך להחזיר את החבילה ללא עלות. החזר כספי יתקבל עד 14 יום מיום קבלת המוצר למוכר בסך סכום המוצרים שהוחזרו וללא החזרת דמי המשלוח. הערך שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה.

5.3. מובהר כי החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה כך ששונה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של הנהלת האתר לתבוע את נזקיה בשל כך. בעלת האתר תהיה בעלת שיקול הדעת הבלעדית למצבו של המוצר המוחזר.

5.4. הנהלת האתר תהא רשאית לבטל כל עסקה, כולה או חלקה, במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר, או אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית ו/או במקרה של כוח עליון ו/או אם המוצר אזל מהמלאי.

6. משלוח וזמני אספקה

6.1. הנהלת האתר תדאג לאספקת כל מוצר (בתחומי הקו הירוק) באמצעות במשלוח לנקודת חלוקה הקרובה לביתך לפי הכתובת שהוזנה בעת ביצוע הזמנה ומסך נקודות החלוקה של חברה המשלוחים, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר אלא אם כן נכתב אחרת.

6.2. זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג וחול המועד) והספירה מתחילה מהיום הרודף לרכישה ולא מיום הרכישה.

6.3. אופציית המשלוח הקיימות הינן משלוח לנקודת חלוקה לבחירתך בעלות של 30 ש”ח, ומשלוח עד הבית בעלות של 47 ש”ח. במידה וכתובת המשלוח שונה מכתובת התשלום, באחריות המשתמש למלא את פרטי כתובת המשלוח המלאה והמדויקת בתהליך ההזמנה בחלון “לשלוח לכתובת אחרת?”.
זמן האספקה הינו 5-7 ימי עסקים. ברכישה בסכום העולה על 300 ש”ח (לא כולל דמי משלוח) המשלוח לנקודת חלוקה הינו ללא עלות. ברכישה בסכום העולה על 400 ש”ח (לא כולל דמי משלוח) המשלוח לבית הלקוח הינו ללא עלות.

6.4. בעוד הנהלת האתר עושה מאמצים לשלוח את ההזמנה אל הלקוח דרך נקודת החלוקה הקרובה ביותר, הנהלת האתר אינה מתחייבת לטיב ו/או מרחק נקודת החלוקה מבית הלקוח והדבר תלוי בחברת המשלוחים ובפריסת נקודות החלוקה שלה.

6.5. מובהר כי הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל איחור בביצוע אספקת המוצר, לרבות בכל הקשור למקרים הבאים: מלחמה, פעולות איבה, מגיפה, מצב חירום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקים או עיכוב בהזמנת סחורות הדרושות לייצור ו/או הובלת המוצרים, כל סיבה שאינה בשליטת הנהלת האתר ו/או כל סיבה הקשורה למבצע השליחות.

6.6. הזמנה מוקדמת של מוצרים – משלוח מוצרים בהזמנה מוקדמת יתבצע על פי נהלי הנהלת האתר עד 7 ימי עסקים. מובהר כי לאור אופי ההזמנה המוקדמת ייתכנו עיכובים בזמני האספקה שאינם בשליטת הנהלת האתר אך הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק את המוצרים בזמן סביר לאחר מכן.

6.7. במקרה של איסוף עצמי, על הלקוח להגיע לבית העסק בכתובת חרמון 13 יוקנעם עילית, בתיאום מראש ולאחר שקיבל התראה כי ההזמנה מוכנה לאיסוף.

7. מדיניות הפרטיות

7.1. במועד ביצוע רכישה של מוצר או שירות באתר מתבקש המשתמש להצטרף לרשימת התפוצה של האתר ולצורכי קבלת הודעות דואר אלקטרוני ו\או מסרונים לנוחיות בגין מבצעים והנחות באתר. במידה והמשתמש אינו מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהנהלת האתר יוכל לבחור להסיר בכל עת את פרטיו מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך.

7.3. מובהר כי באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים (google analytics) בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

8. שחרור מאחריות

8.1. האתר, תוכנו וכל שירות אחר שינתן באמצעותו, כולם עומדים לרשותך כמו שהם וכמו שיהיו זמינים. השימוש באתר יעשה על אחריותך בלבד.

8.2. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות שהיא, ובכלל זה, אך לא רק: כל אחריות הנובעת מהזמינות, הדיוק, העדכניות, מהימנות, מוסריות, או האפשרות לשימוש בתוכן ו/או במוצרים שבאתר, כל מצג לעניין בעלות ו/או זכויות קנין אחרות, מצגים לעניין אי הפרה, מצגים לעניין סחירות ו/או תאימות למטרה כלשהי, מצגים הנובעים ממהלך המסחר ו/או השימוש.

8.3. האמור בסעיף זה לעיל, יחול, מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, גם, אך לא רק, בהתייחס לכל נזק ו/או חבות ו/או הוצאה, מכל סוג שהוא, ישירים ו/או עקיפים, שיגרמו לך ו/או לכל אדם ו/או תאגיד אחר כתוצאה, ישירה ו/או עקיפה של כל טעות, השמטה ו/או פגם בתוכן ו/או כל מחדל מלפעול, טעות, השמטה, הפסקה, פגם עיכוב בפעולה ו/או העברה, וירוס מחשב, רוגלה, כישלון תקשורת, גניבה ו/או השמדה ו/או פגיעה ברשומה, גישה לא מורשית ו/או שימוש ברשומה, לרבות, אך לא רק, בגין עילה שיסודה בחוזה, עילה נזיקית, רשלנות, לשון הרע ו/או כל עילה אחרת, מכל סוג שהוא, לפי כל דין ו/או הסכם. 

8.5. בעוד שהנהלת האתר עושה מאמצים סבירים על מנת לכלול מידע מדויק ומעודכן באתר, הנהלת האתר לא תהא אחראית ואינה מציגה כל מצג באשר לדיוק המידע, ולא תהיה אחראית ו\או חייבת בגין טעות דפוס או אחרת כמו גם השמטה מהתוכן.

9. קניין רוחני

9.1. כל הזכויות הקניין רוחני באתר ובכלל זה ובלא הגבלה, זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר וסימנים מכל סוג אחר, שמות מסחריים, זכויות עיצוב, זכויות מוסריות, זכויות במידע, מדגמים, פטנטים, סודות מסחריים (להלן: “זכויות קניין רוחני“), הנובעות ו/או המתייחסות אל האתר ו/או המוצרים, ובכלל זה, ללא הגבלה, כל טקסט, חומר ותמונות שבאתר, הינם רכושה הבלעדי של הנהלת האתר, או של צד שלישי אשר הסמיך את הנהלת האתר לעשות בו שימוש, ומוגנים ככאלו על ידי הדין הישראלי והבינלאומי.

9.2. חל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, להעביר, לשנות, לעבד, להעתיק, לתרגם, למכור, להשכיר או לשלוח לצד שלישי את זכויות הקניין הרוחני שבאתר. כמו כן אין באמור באתר או בתוכן המופיע בו כדי להוות הרשאה ו/או רישיון ו/או זכות לעשות שימוש בזכויות הקניין הרוחני של הנהלת האתר.

9.3. אין באמור באתר או בתוכן, באופן מפורש או בעקיפין, כדי להוות הרשאה ו\או רישיון ו\או זכות לעשות שימוש בזכויות הקניין הרוחני של הנהלת האתר בלא אישור מראש ובכתב של הנהלת האתר.

9.4. האתר עשוי לכלול שמות, שמות חברות, מותגים, סימני מסחר רשומים או שאינם רשומים, סימני שירות ולוגו (להלן: “הסימנים“). סימנים אלו הינם רכושם של בעליהן. אין דבר באתר, באופן ישיר או עקיף, המהווה הרשאה ו\או רישיון ו\או מתן זכות שימוש בסימנים אלו בלא רשות מפורשת ובכתב של בעלי הסימנים ו\או בעלי הזכויות בסימנים בקשר לשימוש זה.

10. הוראות כלליות

10.1. כל מקרה של אי התאמה או סתירה בין הוראות תנאי שימוש אלו לבין פרסומים אחרים כלשהם, תגברנה הוראות תנאי שימוש אלו לכל דבר ועניין. אין ולא יהיה כל תוקף לכל מידע ו/או מצג שיימסר בעניין זה, בכל דרך אחרת, למעט בדרך שינויו המפורש של תנאי שימוש אלו ופרסומם.

10.2. שום ויתור, הימנעות מפעולה או מתן ארכה הניתנים ע”י בעלת האתר לא ייחשבו כוויתור על זכויותיה של בעלת האתר עפ”י כל דין. בית המשפט המוסמך בכל הנוגע לתנאי שימוש אלו ו/או הנובע ממנו יהיה אך ורק בית המשפט המוסמך בתל אביב ויחול עליו הדין הישראלי.

יש לך שאלות? צריכה עזרה?
מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות
בווצאפ: 054-3311295

שירות הלקוחות פעיל בימי א’-ה’
בין השעות 10:00-17:00